Більшість власників сучасного житла в якості підлогового покриття використовує ламінат. Такий матеріал приваблює своїм зовнішнім виглядом та чудовими експлуатаційними можливостями. Протие, в нас часто запитують: чи можна поєднувати ламінат з теплими підлогами? Сьогодні багато домашніх майстрівм займається обладнанням альтернативних джерел обігріву будинків. Одним з ефективних варіантів є установка теплих підлогових конструкцій.
Вони характеризуються надійністю та довговічністю використання. Прихований спосіб монтажу не порушує естетичного вигляду житлового приміщення, а також невідображується на дизайні інтер’єру. Найчастіше в квартирах застосовуютьсяелектричні теплі системи, які пропонують компанії-виробники з різних країн. Якщо заплановано створити покриття з ламінату, то в процесі виконання монтажних робіт на підлозі треба закріпити спеціальний утеплювач, що активно відображує інфрачервоний спектр випромінювання.
Для цього використовується зручний двосторонній скотч, який можна придбати вмагазинах, які займаються реалізацією будівельних матеріалів. Утеплювач неповинен в своєму складі містити металеву фольгу. Перед укладкою ламінованих підлогових панелей необхідно переконатися в функціональності системи. Тільки після цього можна постелити шар фольгованого ППЕ полотна та проводити монтаж чистої робочої поверхні. Монтажні роботи доцільно проводити згідно інструкції, запропонованої виробниками.
Якщо при ремонті квартири не використовуються заводські обігріваючі системи, то можна обладнати теплу підлогу під ламінат за допомогою керамзиту, мінеральної вати чи пінопласту. Затримати тепло в приміщенні допоможе також фольга, яка продається в плитах чи рулонах. Такий матеріал необхідно укладати відбиваючою поверхнею вниз.
Зверніть увагу! Наш магазин не рекомендує використовувати електричні чи водяні теплі підлоги як основу під ламінат!