Що охоплює ця політика конфіденційності?

Мета цієї політики конфіденційності — надати Вам інформацію стосовно використання особистої інформації, яка збирається впродовж користування цим веб-сайтом.

Мета збору ваших особистих даних

Однією з цілей нашого веб-сайту є надання Вам інформації про те, хто ми та що ми робимо. Ми збираємо та використовуємо особисту інформацію (включаючи імена, адреси, номери телефонів та адреси електронних поштових скриньок) для кращого надання Вам необхідних послуг або інформації. Тому ми використовуватимемо вашу особисту інформацію з такими цілями:

Для покращення наших послуг нам, можливо, знадобиться використати Ваші особисті дані для прямого маркетингу. Оскільки ми поважаємо Вашу конфіденційність, то використовуватимемо Ваші особисті дані з цією метою лише за умови того, що ви про це знаєте, також за необхідності ми запитаємо Вашої згоди перед використанням ваших особистих даних для прямого маркетингу.

Крім того, якщо в будь-який момент Ви забажаєте припинити використання вашої інформації з будь-якою з вищезазначених цілей або з усіма з них, зверніться до нас, як зазначено нижче. Ми припинимо використання вашої інформації з такими цілями якомога швидше, наскільки це можливо.